
Зварювальний інвертор Tekhmann TWI-355 TB
5 200 ₴
- В наличии
- Код: 846 815
+380 (93) 864-69-16
- +380 (97) 049-31-84
- +380 (67) 134-58-99
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості Tekhmann TWI-355 TB:
- Цифровий дисплей;
- Регулювання зварювального Струму в діапазоні 20-300 А;
- Функція безпечного режиму очікування "STAND BY";
- Функція швидкого запалювання електрода "HOT START";
- Функція антизалипания електрода "ANTI-STICK";
- Функція швидкого форсування зварювальної дуги "ARC FORCE";
- Можливість використання при напрузі в діапазоні від 160 до 240 В;
- Індикатор підключення до електромережі;
- Індикатор захисту від термічного перевантаження;
- Зварювальні кабелю зі збільшеними коннекторами;
- Зварювальні кабелі довжиною 1,5 і 2,5 м;
- Ремінь на плече;
- Малі габарити;
- Невелика вага;
- Картонна упаковка.
Характеристики:
| Виробник | Tekhmann |
|---|---|
| Потужність | 7,5 кВт |
| Напруга холостого ходу | 60 В |
| Діапазон зварювального струму | 20-300 А |
| Робочий цикл | 65 % |
| Ефективність | 85 % |
| Діаметр електродів | 1,6-4 мм |
| Вага | 3,3 кг |
| Гарантія | 3 роки |
Комплектація Tekhmann TWI-355 TB:
- Інверторний зварювальний Tekhmann TWI-355 TB;
- Комплект кабелів з затискачами;
- Ремінь на плече;
- Інструкція по експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Картонна упаковка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
Информация для заказа
- Цена: 5 200 ₴
