
Електролобзик Зенит ЗПЛ-1050М
1 758 ₴
- В наличии
- Код: 834 280
+380 (93) 864-69-16
- +380 (97) 049-31-84
- +380 (67) 134-58-99
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості електролобзика Зеніт ЗПЛ-1050 М:
- Електронний регулятор частоти ходів штока;
- Потужний двигун;
- Лазерний покажчик лінії розпилу;
- Захист від випадкового дотику до пильному полотну;
- Уніфікований патрон для надійної фіксації полотна;
- Регульована підошва;
- Штуцер пиловідсмоктування.
Характеристики:
| Виробник | Зеніт |
|---|---|
| Потужність | 1050 Вт |
| Частота ходу | 500-3000 хід/хв |
| Маятниковий хід | є |
| Глибина пропилу (дерево) | 65 мм |
| Глибина пропилу (метал) | 8 мм |
| Кут різу | 0-45° |
| Гарантія | 1 рік |
Комплектація електролобзика Зеніт ЗПЛ-1050 М:
- Електролобзик Зеніт ЗПЛ-1050 М;
- Ключ для затискного патрона;
- Інструкція по експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Упаковка картонна.
* виробник залишає за собою право на внесення змін у технічні характеристики і комплектацію без попереднього повідомлення кінцевого споживача.
Збільшена офіційна гарантія - 3 роки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Зенит Профи |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 758 ₴







