Вертикальна фрезерна машина (фрезер) ЗЕНІТ ЗФР-8/1600 — це спеціалізований і одночасно універсальний інструмент. Призначений для формування профілів на плінтусах і плитах для меблів, пазів, поздовжніх отворів, обробки по шаблону, фрезерування візерунків, орнаментів.
При наявності спеціальної оснастки ця модель успішно справляється з обробкою пластику, оргскло, штучного каменю, композитів, кольорових металів.
Конструкція фрезера передбачає дві зручні рукоятки і паралельний упор для комфорту і високої точності робіт, а також поворотний 7-ступінчастий упор-обмежувач глибини фрезерування з калібрувальної шкалою для максимальної точності результату.
Фрезер ЗЕНІТ ЗФР-8/1600 поєднує в собі сучасні конструктивні рішення для збільшення ресурсу роботи і продуктивності, а також для його безпечного використання в побутових умовах.
| Номінальна потужність | 1600 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Вага нетто/брутто | 3,8/4,2 кг |
| Швидкість обертання шпинделя | 11500-34000 об/хв |
| Розмір цангового патрона | 6 і 8 мм |
|
Основні технічні параметри |
![]() |
|
![]() |
Ключові переваги моделі ЗФР-8/1600
|
|
|
Сервісне обслуговування |
![]() |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Worcraft |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 660 ₴







