
Шуруповерт мережевий Зеніт ЗШ-550 М
895 ₴
- В наличии
- Код: 834 612
+380 (93) 864-69-16
- +380 (97) 049-31-84
- +380 (67) 134-58-99
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості Зеніт ЗШ-550 М:
- Електронний регулятор частоти обертання;
- Один швидкісний планетарний редуктор з металевими шестернями;
- Функція портативної дрилі;
- Функція "реверс";
- Фіксатор кнопки пуск;
- Регулювальне кільце крутного моменту
Комплектація Зеніт ЗШ-550 М:
- Шуруповерт мережевий Зеніт ЗШ-550 М;
- Інструкція по експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Упаковка картонна.
Характеристики:
| Виробник | Зеніт |
|---|---|
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 550 Вт |
| Кількість швидкостей | одна швидкість |
| Швидкість обертання | 0-750 об/хв |
| Тип патрона | швидкозатискний |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 17 Нм |
| Макс. діаметр свердління в деревині | 10 мм |
| Вага | 1,2 кг |
| Гарантія | 3 роки |
* виробник залишає за собою право на внесення змін у технічні характеристики і комплектацію без попереднього повідомлення кінцевого споживача.
Збільшена офіційна гарантія - 3 роки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Зенит |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 895 ₴


