Акумуляторна шліфмашина Start pro SAG-21 / 2B - це болгарка на 125 коло, яка працює від літієвих акумуляторів. Інструмент оснащений безщітковим двигуном, який набагато надійніше і витривалість звичайних колекторних електромоторів. Болгарка видає досить високу потужність і обороти. Акумулятор входить в комплект поставки, має високу ємність і досить довго тримає заряд. Для контролю роботи на батареї розташований світлодіодний індикатор заряду. При включенні болгарка плавно розганяється, тобто має систему плавного пуску.
Переваги моделі PROCRAFT PWA216:
- Один літієвий акумулятор ємністю 4 А. / Ч .;
- Безщітковий двигун;
- Індикатор розряду батареї;
- Прогумована ручка;
- Довговічний термін служби.
- Гарантія 3 роки
Характеристики акумуляторної болгарки Procraft:
- Літієвий акумулятор на 21 вольт з ємністю 4 а. / Год .;
- Безщітковий електродвигун;
- Максимальне число оборотів 8500;
- зарядний
- Диск діаметром 125 мм.
У комплект входить:
- Болгарка Start pro;
- Один акумулятор;
- зарядка;
- ключ;
- Бічна ручка;
- Валіза.
- 4 кола на 125
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Start Pro |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Максимальное количество оборотов | 8500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Напряжение аккумулятора | 21 В |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| USB-порт | Да |
| Индикатор уровня заряда | Да |
| Плавный пуск | Да |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Нет |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Кейс в комплекте | Да |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 5 814 ₴

